Kviečia premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!”

Kitoks Teatras“ pristato naujausią intriguojančią  premjerą – „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių. Aktoriai – Neringa Nekrašiūtė, Inga Norkutė, Ramūnas Šimukauskas ir kiti, puikiai atpažįstami iš populiarių TV projektų – ,,Dviračio šou”,  ,,Moterys meluoja geriau”, ,,Auksinis balsas”, ,,Muzikinis iššūkis” projektų. O spektaklyje Profesoriaus vaidmenį sukūręs aktorius Arūnas Sakalauskas – apdovanotas net 4 prestižiniais teatro apdovanojimais – ,,Auksiniais scenos kryžiais” už geriausią aktoriaus vaidmenį.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę – komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.

Spektaklyje vaidinantis aktorius Arūnas Sakalauskas pritaria spektaklio kūrėjų komandai – nuotaikingoje premjeroje besitikintieji Kamasutros scenų, jų nepamatys,  nes tai žymiai giliau panerti siūlantis, bet komedijos žanrui būdingų bruožų nepamirštantis spektaklis. „Koks mano kuriamas profesorius? Įvairialypis. Daugiau nieko detalizuoti negaliu, nes esu linkęs manyti, kad jei daug pripasakosi, gali viskas gautis ne taip, kaip planavai“, – sakė A. Sakalauskas, pridurdamas, jog tai ne vienintelis prietaras, kurio jis paiso.

Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius A.Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad ,,seksas tai vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”.

Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?

,,Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R.Šimukauskas sako: ,,Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”. O ,,Žmonos” vaidmenį sukūri aktorė Neringa Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę,  taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”.

Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius- spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks!

Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

 

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkė: Inga Kažemėkienė-Žukauskienė

 

Aktoriai:

Žmona – Inga Norkutė/Neringa Nekrašiūtė/Aurelija Tamulytė

Profesorius – Arūnas Sakalauskas/Arvydas Dapšys

Vyras – Ramūnas Šimukauskas

Mergina – Taura Kvietinskaitė/ Aurelija Tamulytė.

 

Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.