„Meilės pranašas“ tęsia pasirodymus

Žiūrovų pageidavimu, muzikinė išpažintis su miuziklo elementais – „Meilės pranašas“ tęsia pasirodymus!

Naujajame „Kitokio Teatro“ sezone pasiūlysime Jums ne tik naujieną – svaiginančią komediją „Klastingas tirpalas“,  bet ir kūrinius iš ankstesniojo sezono, vienas jų – didžiulio populiarumo sulaukusi muzikinė išpažintis – „Meilės pranašas“.

Šis spektaklis praėjusiais metais sulaukė išraiškingo pasisekimo ir skambių atgarsių:  lankytojai po spektaklio skubėdavo palikti atsiliepimus, kuriuose – ir sunkiomis ligomis sergančių moterų būrelis, teigęs: „Atrodo, kad po šio muzikinio spektaklio visos ligos išgaravo, koks grožis! O energijos prisklido tiek kupinai, kad net prasidėjo gijimas“.

Kaskart po spektaklio atsirasdavo emocijomis apšlakstytų žmonių, nuoširdžiai dėkojusių atlikėjams: Palangoje po pasirodymo žiūrovai iškart puolė teirautis kur ir kada vėl bus galima pamatyti „Meilės pranašą“. Kražiuose vasarą vykusiame lauko festivalyje vaidinimas irgi susilaukė aktyvių susižavėjimo bangų. Ir dar daugybė kitų atvejų, kurie įrodo – „Meilės pranašas“ yra reikalingas, suglostantis net slapčiausias širdies kerteles, tad gyvuoti jis – privalo!

Todėl ir naujajame „Kitokio Teatro“ sezone tęsiame „Meilės pranašo“ pasirodymus ir laukiame lankytojų artimiausiuose pasirodymuose spalio mėnesį:

3 d. Šiauliuose (Dramos teatre)

22 d. Kaune („Girstučio“ rūmuose).