Premjera!!

KT premjera

2015 m. lapkričio 14 d. pasaulis išvys „KITOKIO TEATRO“ premjerą – „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti”!

N-18

Tai nutrūktgalviška komedija – pašėlusių moterų išpažintis.

Keturios charizmatiškos, krykštaujančios deivės, praskleisti savo neįtikėtinų gyvenimo istorijų atkeliauja su gigantiška energija! Spontaniški nevaldomi juoko seansai – garantuoti.

Jausmų vulkanais apipintame, fenomenaliai įtraukiančiame pastatyme vaidina keturios skirtingos, patrakusios herojės, gyvenančios amžiaus tarpsniuose nuo 25 iki 55 m. Kiekviena unikali, žavi ir kiekviena trokšta būti pati svarbiausia!

Kamerinėje erdvėje moterys tampa kaip niekad atviros ir atlapoja net slapčiausias širdies kertes. Viena per kitą plekšnoja savo istorijas – ir dūzgia, lyg bičių avilys, aliarmo metu! Nes juk nėra čia apie ką tylėti!!!

Jau pirmieji komedijos epizodai prognozuoja intriguojantį reginį: visoms kartu išsiruošus į kelionę automobiliu, pajudėti iš vietos sekasi sunkokai: „Ei ei, tu, kur? Grįžk nuo galinės sėdynės: automatinė pavarų dėžė nereiškia, kad mašina važiuos automatiškai!”, – patarinėja draugės vairuotojai. Tai kas gi dėsis toliau?!

Komedija, pro koketiško humoro šydą, sieks atsigręžti ir į visus mus sujungiančius egzistencinius susivokimus – lauks sąmojingi samprotavimai apie vartotojišką visuomenę ir dorovės išėjimą iš mados: „Dabar mes tuokiamės iš išskaičiavimo, draugaujame su „reikalingais“ žmonėmis, tikimės palikimo. Nors… širdies gilumoje ilgimės ir žmoniškumo: besąlygiškos meilės, nuoširdžių santykių, draugiškos šeimos, geranoriškumo. O realybėje net į meilę žiūrime itin pragmatiškai”.

Kaip gyvenime – taip ir komedijoje: visos veikėjos nuolatos neturi kuo apsirengti (spinta – tikrų tikriausias pragaištingasis Bermudų trikampis!), nusirengti taip pat – viena prisimena kaip vyręs kvietęs ją į nudistų vakarėlį, o ši žaibiškai išpyškinusi: „Neisiu – juk neturiu ką nusirengti!!!

Bijomasi ir vyrų nuoklydžių: „Aišku, tuoj atsiras kokia jaunutė čirvų dama, kaip kolibris siurbianti rožinį vyną ir demonstruojanti ilgas, įdegusias kojas”.

——-

Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris – tai esmių esmė, ji visa ko priežastis ir pasekmė; moteris tai Dievo išrinktoji, nors jau ir nubausta Jo… Bet kaipgi pasaulis be moterų?! Jo lauktų pragaištinga pražūtis!

Keturios moterys ir keturios efektingos jų istorijos – išklausę jų įsitikinsite, kad net pačiais iškalbingiausiais savo gyvenimo fakais – joms net iš tolo neprilygstate.

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Režisierius Ričardas Vitkaitis,

scenarijaus autorė – Vilija Grigaitytė.

Vaidina:
Gabija Ryškuvienė,

Aušra Štukytė,

Lina Rastokaitė,

Eglė Mikulionytė.

„(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai gyvenimo džiaugsmais, o retkarčiais ir nelauktais spygliais džiazuojanti komedija, sklidina humoro, dramos, juoko, ašarų ir aukščiausios prabos nuoširdumo.

Spektaklis skirtas ne tik save ir taip puikiai pažįstančioms moterims, bet ir dar geriau su jomis susipažinti trokštantiems vyrams. Neįtikėtinumo priepuoliai – garantuoti!

„Kitoks Teatras“: mes pradedame skoningo, intelektualaus humoro sezoną!