Valentino dienos proga – romantikos pliūpsnis: koncertas „Kol meile tikėsim“

Jaukus, išskirtinis ,,Kol meile tikėsim”  šventinis koncertas su žaviąja ir talentingąja – Girmante Vaitkute ir charizmatiškuoju, puikų vokalą turinčiu – Tadu Juodsnukiu vasario 14 d 18 val. Klaipėdos koncertų salėje. Atlikėjų scenos partneris – pianistas – Feliks Zakrevskij. Koncerte skambės gražiausi meilės kūriniai, garsių miuziklų duetai ir kitos visą pasaulį užkariavusios dainos.

Girmantė Vaitkutė – visiems puikiai pažįstama vokalistė iš  projektų – „Tribute to Whitney Houston”, „Meeting Adele”, „Beyonce Unplugged”. Dalyvavo a cappella kolektyvo „Voice Lab” veikloje, dainavo su funk ir acid jazz grupe „Bekešo vilkai”. Daug metų dainavo gospel chore „Sounds in G“, vėliau pati tapo jo vadove. Ne vienerius metus buvo žinomų atlikėjų – Rositos Čivilytės, Jurgos Šeduikytės, Donato Montvydo, Povilo Meškėlos, Česlovo Gabalio, Rūtos Ščiogolevaitės ir kitų pritariančioji atlikėja.

Tadas Juodsnukis – teatrališkas ir puikų vokalą turintis jaunas atlikėjas, visiems puikiai pažįstamas iš populiarių lietuviškų miuziklų, roko operų bei muzikinių projektų. Scenoje nepaprastu entuziazmu bei menine išraiška trykštantis dainininkas 2013 metais tapo populiaraus TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ nugalėtoju ir atliko pagrindinį roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ veikėjo Romeo vaidmenį. Žiūrovų numylėtiniu tapo savo kuriamais vaidmenimis ir

atliekamomis dainomis tokiuose miuzikluose, kaip „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Pranašas“, žymiojoje „Paryžiaus katedroje“, nuostabiojoje rook operoje „Jūratė ir Kastytis“, 2016 metų  TV projekto „Muzikinė kaukės“ laureatas.

Atlikėjams pritarsiantis pianistas Feliksas Zakrevskij aktyviai koncertuoja kaip solistas, koncertmeisteris, taip pat įvairių ansamblių sudėtyje. Feliksas Zakrevskis koncertavo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, yra populiariojo ansamblio ,,4tango” narys, pasirodo su tokiais atlikėjais kaip D.Montvidu, R.Čivilyte, Asmik Grigorian ir t.t.

Valentino diena – geriausias metas nuveikti ką nors išskirtinio. Padovanokite sau ir antrai pusei bilietus į specialų Valentino dienos koncertą KOL MEILE TIKĖSIM.

Renginio trukmė – 1 val. 30 min.