PREMJERA! ,,Užsiimkime meile. Ačiū, su malonumu!“

Kitoks Teatras“ pristato intriguojančią  premjerą – „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių. Aktoriai – Neringa Nekrašiūtė, Ramūnas Šimukauskas, Arvydas Dapšys ir kiti, puikiai atpažįstami iš populiarių TV projektų – ,,Dviračio šou”,  ,,Moterys meluoja geriau”, ,,Auksinis balsas”, ,,Muzikinis iššūkis” projektų.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę – komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.

Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius A.Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad ,,seksas tai vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”.

Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?

,,Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R.Šimukauskas sako: ,,Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”. O ,,Žmonos” vaidmenį sukūri aktorė Neringa Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę,  taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”.

Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius- spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks!

Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

 

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkė: Inga Kažemėkienė-Žukauskienė

 

Aktoriai:

Žmona – Inga Norkutė/Neringa Nekrašiūtė

Profesorius – Arūnas Sakalauskas/Arvydas Dapšys

Vyras – Ramūnas Šimukauskas

Mergina – Taura Kvietinskaitė

 

Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min

 

 

Puslapiui