„Meilė ir taika“

Gyvo garso muzikinė komedija

Žymių Lietuvos aktorių bei populiarių TV laidų atlikėjų vaidinama žaisminga muzikinė komedija apie meilę, vyrų ir moterų intrigas, jų paradoksalius santykius, apie bohemą, pinigus ir meilės deficitą…

Žiūrovus patrauks komedijoje plėtojama meilės intriga, komiškos situacijos bei ypač spalvingi personažai. Spektaklyje atpažinsite ir šiandienos Lietuvos gyvenimo realijas bei kai kuriuos mūsų nūdienos veikėjus. O abejingų nepaliks gausybė nuotaikingų, aistringų bei lyriškų dainų, skambančių spektaklyje.

Specialiai šiam spektakliui muziką sukūręs kompozitorius Antanas JASENKA 2010 m. buvo apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ kaip geriausias teatro kompozitorius, o scenarijaus ir dainų tekstų autorė Agnė DILYTĖ apdovanota teatriniu „Fortūnos“ prizu. Spektaklyje vaidinanti aktorė Eglė MIKULIONYTĖ tapo geriausia metų aktore ir apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Spektaklio veiksmas vyksta nerūpestingoje bohemiškoje kavinėj „Love & Peace!“. Kavinėje kiekvieną dieną renkasi keistieji jos klientai – „nežinomi“ XXI a. menininkai, „neatrasti“ menininkai, „prarasti“ menininkai, „visokie“ aktoriai, šokėjai, poetai, hipiai, dizaineriai bei kitokie „plataus profilio artistai“ ir toliau skandina ją vis didesnėse skolose.

Kas išgelbės šią linksmą keistuolių ir švaistūnų bendruomenę nuo bankroto? Ar netikėtai atsiradęs turtingasis verslininkas iš Rusijos pavarde Maksimavičius? O gal vistik meilė?…

ATLIKĖJAI:

Hubertas (buvęs aktorius, buvęs hipis. Buvęs daug kuo) – Audrius BRUŽAS arba Simas LINDEŠIS

Kieša (ne)laimingiausias tapytojas visame mieste) – Džiugas SIAURUSAITIS

Benas (keliautojas, pasaulio pilietis) Leonardas POBEDONOSCEVAS

Ina (šokėja) – Žemyna AŠMONTAITĖ arba Gintarė LATVĖNAITĖ

Emutė (kavinės šeimininkė, vietinės bohemos „motina“) – Eglė MIKULIONYTĖ arba Rasa RAPALYTĖ

Viktoras Iljičus Maksimavičius (milijonierius, draugas iš Rusijos) – Irmantas JANKAITIS

Juozas (pianistas, profesorius) – Darius RAKAUSKAS

Ieva (Juozo žmona) – Lina RASTOKAITĖ

Kūrybinė grupė:

Režisierius – Mantas VERBIEJUS
Scenarijus ir dainų tekstai – Agnė DILYTĖ
Kompozitorius – Antanas JASENKA
Dailininkė – Inga KAŽEMĖKIENĖ
Choreografija – Vesta GRABŠTAITĖ
Spektaklio trukmė – 2 val. 10 min.