Premjera INTRIGANTĖS

Premjera

Komedija

INTRIGANTĖS

 

Komedija ,,Intrigantės” pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys nacionalinės draugės”, grįžta su naujomis spalvomis!  Komedijoje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas kartais pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros ir dar nuoširdesnis juokas. Ar ši ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje ,,Intrigantės”.

 

Režisierius Ramūnas Cicėnas

Scenografija ir kostiumai – Vita Eidimtaitė

Pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys Nacionalinės draugės”

Vaidina: Rimantė Valiukaitė, Oneida Kunsunga, Edita Užaitė,  Toma Vaškevičiūtė, Marius Repšys.

Spektaklio trukmė – 1 val. 30 min.

 

Bilietai – www.bilietai.lt.