„Meilės pranašas“

Meilė ir išdavystė, gimimas ir mirtis, kūno aistros ir žemiški malonumai – tai ne saldžios raudonos širdelės ar nupudruota verksminga drama, o tikru širdies skambesiu ir nuostabiais balsais spalio 5  d. 18 val. „Girstučio“ kultūros centre prabilsiantis miuziklas „Meilės PRANAŠAS”.

Muzikinėje išpažintyje žinomi atlikėjai – patirs meilę ir išdavystę, bus valdomi melagingų kūno aistrų, blaivaus proto ir žmogiškos tuštybės, išmoks atleisti ir vėl pamilti brangų žmogų. Tai ne vaidmenys, o gyvenimiškos patirtys, artimos ir suprantamos kiekvienam iš mūsų.

Meilės istoriją kuria scenos virtuozai – Povilas Meškėla,  Šorena ( LRT laidos Auksinis balsas dalyvė), Vladas Kovaliovas,  „Thundertale“ narys Laurynas Bakšys, Tadas Juodsnukis ( TV 3 laidos Romeo ir Džiuljeta dalyvis, P.Meškėlos mokinys.) ir kt.

Vyro – Pranašo vaidmenį atliekantis Povilas Meškėla:  „Labai daug gražių minčių, man patinka prasmingas miuziklo tekstas. Mums tenka didelė atsakomybė, kad kiekvienas žodis pasiektų klausytoją. Šio kūrinio reikia klausytis širdimi. Kiekviena eilutė turi savo jėgą.“

Tai išskirtinis, netradicinis ir kas dabar ypač reta – grynai lietuviškas kūrinys, sukurtas  pagal žinomo autoriaus Kahlilo Gibrano kūrinį „Pranašas. Libreto autorius Rimvydas Stankevičius, muzika kompozitoriaus Roko RADZEVIČIAUS.

Miuzikle „Meilės PRANAŠAS” amžinąsias vertybes padės atskleisti ir Kauno dramos teatro šviesų dailininkas – Vladimiras Šerstobojevas. Jo sukurtos vaizdo instaliacijos prabils meilės kalba. Šviesos ir spalvos turi savitą prasminį kodą, kuris sustiprins emocinį kūrinio poveikį.

Miuziklas „Meilės PRANAŠAS” per muziką, žodį ir vaizdą, atskleidžia vyrų ir moterų tarpusavio santykius. Tai mūsų gyvenimas: gimimas, dviejų širdžių susiliejimas, išmintis ir branda.  Kūrinys jautriai palies kiekvieną iš mūsų, pažadins prisiminimus, privers nubraukti ašarą, ar švelniai nusišypsoti…

Vienu iš miuziklo „Meilės PRANAŠAS” muzikinių darbų yra tapęs itin populiaraus dainininko Marijono Mikutavičiaus albumo „Degančios rankos“ hitų.

Tikimės, jog miuziklas nepaliks abejingo nei vieno žiūrovo.

Trukmė 1 val. 20 min.