„AMN€ZIJA už 400 000 €“

„AMN€ZIJA už 400 000 €“

Komedija

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais – „Amn€zija už  400 000 €” .

Vienas po kito pas daktarą ima lankytis vis keistesni pacientai, o tuomet pradeda dėtis neįtikėtinai keisti dalykai. Netrukus gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik pats nebus apsikrėtęs skleroze, o kaip komplikaciją gavęs dar ir haliucinacijas?!

Pas pagrindinį herojų  – Daktarą lankosi Rapolas, kuris teigia turintis vieną žmoną, tačiau greit išaiškėja, kad jis turi dar vieną sutuoktinę ir abi jos pradeda atakuoti daktarą net ima reikalauti, kad vyrui patvirtintų diagnozę: „Ligonis neveiksnus”. Tačiau, kam to reikia? Ir dar abiems vienu metu!

„Būna ir blogesnių. Aš kartoju sau tai šimtą kartų per dieną. Būna blogesnių. Būna blogesnių. Visos moterys sau turi tai kartoti. Būna blogesnių”, – apie Rapolą gydytojui pasakos jo žmona.

Netikėtai Rapolas tiek privirs košės, kad pareikš: „O kuo kalėjimas blogiau už šitą pilką, kasdienišką, žeminantį gyvenimą, gyvenimą be rizikos, be kibirkšties, be aštrumo, be prieskonių, be pinigų?“.

Pamažu gydytojo kabinete įtampos lygis padidės iki absoliutaus maksimumo, Rapolas nuolat neprisimins net savo vardo, išvedinės gydytoją iš kantrybės, o tada pradės atakuoti dar sunkesni atvejai, kol taps nebeaišku – išprotėjo visi ligoniai, o gal tik vienas daktaras? Tikra painiava! Netrukus įtampa peržengs padorumo ribas ir neapsikentęs medikas griebsis velnio lašų.

Galiausiai išaiškėja, kur čia šuo pakastas: pacientų diagnozė – stipriai kita…!

Kaip klostysis ši detektyvu, proto užtemimu, laviruojančiu ties pamišimo riba, melu ir žmogiškomis dramomis apipinta istorija? Pabaiga bus netikėta, trenks kaip perkūnas iš giedro dangaus!

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Režisierius – Ramūnas Cicėnas.

Scenografė, kostiumų dailinkė – Vita Eidimtaitė.

Spektaklyje vaidina visiems žinomi teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždės, dauguma jų puikiai atpažįstami iš populiarių TV projektų – ,,Dviračio šou”, ,,Dar pažiūrėsim”, ,,Pagauk kampą” ir kt.

Prie spektaklio prisijungė Leonardas Pobedonoscevas, grįžęs su šeima po metų klajonių Azijoje. Jis
atlieka pagrindinį Daktaro vaidmenį ir žada, kad rolę įsiminsite ilgam.

Daktaras – Tadas Gryn/Leonardas Pobedonoscevas

Laura – Rimantė Valiukaitė

Rapolas – Zigmantas Baranauskas/Marius Repšys

Marija – Gabija Ryškuvienė-Jaraminaitė/ Toma Vaškevičiūtė

Vyriškis – Balys Latėnas/Ramūnas Šimukauskas

Amnezijos foto